Doğanın Taşa Attığı İmza

Doğal taş ithalatı ve ihracatı alanında faaliyet gösteren firmamız 2010 yılında kurulmuştur. Firmamız genellikle Uzak Doğu ve Avrupa ülkelerinden granit ithalatı yapmaktadır. Bunun yanında yurtiçinden temin ettiğimiz mermer, traverten ve mozaik ürünlerini de başta Arap ülkeleri olmak üzere Avrupa ve Amerika'ya ihraç etmekteyiz. Kuruluştan 2013 Mart ayına kadar home ofis olarak faaliyet gösteren firmamız, bu tarihten sonra mermer ve granit deposu açarak 12 bin m2 alana kurulu bir iş yeri olarak faaliyetine devam etmektedir.

Granit, 1990 yıllarda ülkemize giriş yapmış, günümüzde hemen hemen her evin olmazsa olmazı bir yapı ürünü olmuştur. Sağlamlığı, uzun ömrü ve çok çeşitli renk seçenekleri granitin bu günkü popülerliğine etki eden en büyük özellikleridir. Firmamız kuruluştan itibaren her çeşit değil, ülkemize temininde çoğu zaman sıkıntı yaşanan siyah grubu granitlere yoğunlaşmış ve bu grupta uzmanlaşmıştır. Hindistan'dan Avrupa standartlarına uygun fabrikalarda üretimini yaptırmış olduğumuz Star Galaxy ve Premıum Black en çok sattığımız ürünlerdir.

Firma olarak farkımız kaliteli ürün, uygun fiyat, zamanında malzeme temini yanında toptan satış yapmamızdır. Acar Kardeşler Madencilik olarak amacımız öncelikle müşteri memnuniyeti olup iş yaptığımız değerli dostlarımıza en kaliteli ve uygun malzeme temin ederek bu sektörde iyi bir yer edinmektir.